W dniu 30 stycznia przedszkolaki miały okazję pobawić się na Balu Karnawałowym. Zabawę prowadzili animatorzy z firmy ASTER.
Każdy mógł potańczyć, poskakać, zintegrować się z innymi dziećmi. Niektórzy brali udział w konkursach z nagrodami.
W zabawie uczestniczyły również dzieci z Klubu Przedszkolaka.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni 
Więcej zdjęć w Galerii.
