W dniu 30 stycznia przedszkolaki miały okazję pobawić się na Balu Karnawałowym. Zabawę prowadzili animatorzy z firmy ASTER.

Każdy mógł potańczyć, poskakać, zintegrować się z innymi dziećmi. Niektórzy brali udział w konkursach z nagrodami.

W zabawie uczestniczyły również dzieci z Klubu Przedszkolaka.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni Uśmiech

_DSC0033.JPG
_DSC0034.JPG
_DSC0036.JPG
_DSC0043.JPG
_DSC0044.JPG
_DSC0047.JPG
_DSC0049.JPG
_DSC0055.JPG

Więcej zdjęć w Galerii.