W niedzielne popołudnie, 11 czerwca br. na placu przy domu ludowym odbył się Piknik Rodzinny. Był on okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przez najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Nasze przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW i PSZCZÓŁEK zaprezentowały trzy tańce: Taniec z kapeluszami, Smerfny rap oraz Kalinkę. Do występu dzieci przygotowały wychowawczynie grup: Magdalena Rozenbeiger, Aleksandra Szarek oraz Kamila Aszklar.
Katarzyna Lalek
Więcej zdjęć w Galerii.
