W niedzielne popołudnie, 11 czerwca br. na placu przy domu ludowym odbył się Piknik Rodzinny. Był on okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przez najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Nasze przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW i PSZCZÓŁEK zaprezentowały trzy tańce: Taniec z kapeluszami, Smerfny rap oraz Kalinkę. Do występu dzieci przygotowały wychowawczynie grup: Magdalena Rozenbeiger, Aleksandra Szarek oraz Kamila Aszklar.

Katarzyna Lalek

_DSC0936.JPG
_DSC0939.JPG
_DSC0932.JPG
_DSC0945.JPG
_DSC0949.JPG
_DSC0943.JPG
_DSC0951.JPG
_DSC0952.JPG

Więcej zdjęć w Galerii.