Akcja - "Cała Polska Czyta Dzieciom" - "Gdzie jest NEMO?" 13.06.2014

W piątek 13go czerwca, mama Nikolki S. przeczytała przedszkolakom bajkę o rybce zwanej Nemo.
Dzieci były bardzo zadowolone, ponieważ lubią bohatera tej opowieści Uśmiech

Nemo to mała rybka. Zanim wykluł się z jaja jego mamę pożarła wielka barakuda. Teraz opiekuje się nim tata. Właśnie przyszedł czas, by Nemo poszedł do szkoły. Jego nieco strachliwy tata, Marlin, martwi się, by synkowi nie przytrafiło się tam nic złego. Niestety, nie udaje mu się zapobiec nieszczęściu. Pewnego dnia Nemo zostaje złapany przez nurka i trafia do akwarium dentysty, w dalekim Sydney. Marlin wyrusza więc przez ocean w poszukiwaniu swojego synka. Dzięki pomocy nowych przyjaciół pokonuje wiele przeciwności i w końcu odnajduje Nemo, a także przekonują się, że nawet małe rybki potrafią dokonać wielkich rzeczy.